منطق تجزیه و تحلیل - با پروتکل رمزگشایی و لیست بسته پروتکل، آسان برای استفاده از رابط. Buy It Now!

آنالیز منطقی


  • 16 ~ 32 کانال، نرخ نمونه 200MS / s.
  • آسان برای استفاده از رابط
  • تابع رمزگشایی پروتکل داخلی و پروتکل پروتکل پروتکل.
  • حداکثر سرعت فشرده سازی اطلاعات 1 میلیون، با استفاده از حافظه 1 کیلو، معادل 1 گرم از ذخیره سازی.
  • اگر شما همچنین نیاز به اندازه گیری سیگنال آنالوگ دارید، می توانید اسیلوسکوپ مخلوط سیگنال را انتخاب کنید. لینک.
Logic Analyzer

Indexتظاهرات نرم افزار منطق تجزیه و تحلیل
LA video


آنالیز منطقی چیست؟

آنالیزگرهای منطقی و اسیلوسکوپ ها ابزارهایی هستند که برای اندازه گیری سیگنال های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت این است که برای اندازه گیری سیگنال های آنالوگ از یک اسیلوسکوپ استفاده می شود، در حالی که یک آنالیز منطقی برای اندازه گیری سیگنال های دیجیتال استفاده می شود.

علاوه بر این، یک آنالیز منطقی دارای کانال های اندازه گیری بیشتری نسبت به یک اسیلوسکوپ (به طور کلی بیش از 8) دارد. علاوه بر این، یک آنالیز منطقی حافظه بیشتری نسبت به یک اسیلوسکوپ دارد.

زیر مقایسه دو ابزار است.

مورد اسیلوسکوپ آنالیز منطقی
سیگنال اندازه گیری شده Analog Digital
Channels Less More
Memory Size Smaller Larger

آنالایزر منطق اولیه بزرگ و گران بود، به همین دلیل بسیاری از مردم از آن استفاده نمی کردند. آنالایزر منطق USB که بعدا توسعه یافت، کوچکتر و ارزان تر از آنالیز منطقی قبلی بود. این به تدریج آنالیز کننده های منطق را شایع تر ساخته است.


چگونه می توان یک آنالیز منطقی را انتخاب کرد؟

یک تحلیلگر منطقی خوب باید الزامات زیر را برآورده کند:

1.آسان برای استفاده: مهندسان دارای فشار زمان هستند و نمی توانند زمان زیادی را صرف یادگیری یک ابزار جدید کنند. بنابراین، یک تحلیلگر منطقی باید برای استفاده آسان باشد.

2.تابع فشرده سازی داده ها: در صورت عدم فشرده سازی، 1 گیگابایت حافظه تنها می تواند 5 ثانیه سیگنال را با سرعت نمونه برداری 200 مگا بایت / ثانیه ثبت کند. در مقایسه، تابع فشرده سازی اجازه می دهد تا زمان ضبط بیشتر در بیشتر موارد.

3.عملکرد تجزیه و تحلیل اتوبوس: تجزیه و تحلیل منطق خوب نه تنها قادر به تجزیه و تحلیل اتوبوس بلکه دارای یک پروتکل پروتکل لیست بسته "لیست پروتکل بسته یک عملکرد بسیار مفید است و می تواند زمان تجزیه و تحلیل سیگنال را کاهش دهد.

4.گواهینامه CE و FCC: CE و FCC الزامات اساسی برای محصولات الکترونیکی است. اگر یک محصول این گواهی ها را دریافت نکرده باشد، ممکن است یک محصول قابل اعتماد نباشد.ویژگی های تجزیه و تحلیل منطقی Perytech

تابع فشرده سازی اطلاعات قدرتمند

تجزیه و تحلیل منطق Perytech دارای تابع فشرده سازی داده ها با نسبت حداکثر فشرده سازی 1 میلیون است. این به طور قابل ملاحظه ای زمان اندازه گیری را افزایش می دهد.

اصل حالت فشرده سازی: در حالت عادی، آنالیز منطقی تمام داده های نمونه گیری را در حافظه ذخیره می کند. در حالت فشرده سازی، هنگامی که سیگنال تغییر می کند، فقط داده ها ثبت می شود. از آنجا که تمام سیگنال ها در هر زمان نمونه گیری تغییر نمی کنند، عملکرد فشرده سازی می تواند زمان ضبط را بطور قابل توجهی افزایش دهد.

مثال آزمون واقعی، سیگنال تست یک سیگنال ساعت 100 هرتز است، حافظه را به 128k تنظیم می کند، میزان نمونه گیری را به 200 مگا بایت / ثانیه تنظیم می کند، یک آنالیز منطقی بدون داده های فشرده سازی برای تقریبا 0.65 مگابایت. نسبت فشرده سازی آنالایزرهای منطقی قدیمی تنها 256 است و زمان ضبط آن تقریبا 167 میلی ثانیه است. تجزیه و تحلیل منطق Perytech فشرده سازی حداکثر 2 ^ 20 است که یک میلیون است. در شرایط مشابه، زمان ضبط برای آنالیز منطقی Perytech بیش از 640،000 میلی ثانیه است.

شکل زیر نشان می دهد زمان ضبط برای سه نوع آنالیز منطقی. آنالیز منطقی بدون عملکرد فشرده سازی نیاز به 128 گیگابایت حافظه دارد تا برای 640،000 مگابایت در همان شرایط ثبت شود.

compression ratio

حداکثر زمان ضبط در حالت فشرده چیست؟

زمان ضبط در حالت فشرده سازی مربوط به فرکانس تغییرات داده است. به عنوان مثال، اگر یک سیگنال در هر 1 میلی ثانیه تغییر کند، زمان ضبط 8K حافظه 8 ثانیه است.

1 ms * 8000 = 8 s

تست واقعی حالت فشرده سازی

شکل زیر ارتباط USB را هنگامی که یک ماوس USB وصل است نشان می دهد. با نرخ نمونه برداری 200 مگا بایت / ثانیه، 64 کیلو از حافظه برای ثانیه 5.478 ثانیه ثبت می شود. بدون حالت فشرده سازی، زمان ضبط همان زمان نیاز به 1.09 گرم حافظه برای هر کانال دارد.

compress demo USB

تصویر زیر یک ارتباط RS-232 PLC را نشان می دهد. نرخ بیت RS-232 از 19200 حدود یک بار در هر 240 مگابایت ارتباط دارد. میزان نمونه گیری آنالیز منطقی 200 میلی ثانیه / ثانیه بود. به طور کلی 64 کیلو از حافظه برای 76.9 ثانیه ثبت شده است. بدون حالت فشرده سازی، زمان ضبط همان 15.38 G حافظه برای هر کانال نیاز دارد.

compress demo RS232


ویدئوی زیر یک تظاهرات از حالت فشرده سازی است:
LA compress video


آسان برای استفاده از رابط

اگرچه آنالیزورهای منطقی قدرتمند هستند، بسیاری از محققان از آنها به دلیل زمان قابل توجهی برای یادگیری نحوه استفاده از آنها استفاده نمی کنند. دستورالعمل های کاربر برخی از آنالیزور منطقی بیش از 1000 صفحه است. مهندسان زمان زیادی برای یادگیری نحوه استفاده از ابزار جدید ندارند.

با درک نیاز کاربران، Perytech آنالیز منطقی را با ساده ترین و ساده ترین رابط کاربری توسعه می دهد. تمام عملیات تجزیه و تحلیل منطقی Perytech بصری هستند، کاربران برای استفاده از تمام توابع با موفقیت بدون استفاده از کتابچه راهنمای کاربر. علاوه بر این، بسیاری از توابع آسان برای استفاده، به کاربران امکان مشاهده سیگنال و تجزیه و تحلیل داده ها را توسعه داده اند.


نوار ابزار ساده شده

فقط از توابع اغلب استفاده شده در نوار ابزار برای جلوگیری از کاربران گیج کننده ذخیره می شود. آیکون ها ساده و روشن هستند، به این معنی که کاربران حتی پس از چند سال، فراموش نخواهند کرد که از دستگاه استفاده کنند. توابع پیشرفته در منوی کشویی موجود است.

LA panel

عملیات اساسی نیاز به دو مرحله دارد

مرحله 1: بر روی جعبه "Trigger" (بر روی ماوس ماوس در تصویر زیر کلیک کنید) برای تنظیم حالت ماشه.

مرحله 2: دکمه "RUN" را فشار دهید.

LA 2 steps

عملکرد پانل کانال راحت

پانل کانال در سمت چپ صفحه می تواند برای تنظیم کانال ها برای اندازه گیری سیگنال ها استفاده شود. شما می توانید نام کانال ها و اتوبوس ها را تنظیم کنید، کانال های اضافه / حذف، کانال های کپی / قرار دادن و تغییر رنگ کانال ها را تنظیم کنید. شما همچنین می توانید کانال های مورد نیاز خود را با فشار دادن Ctrl + دکمه سمت چپ ماوس، و سپس کانال ها را به یک اتوبوس ("گروه به اتوبوس") گروه بندی کنید.

group BUS

تابع تجزیه و تحلیل اتوبوس

تجزیه و تحلیل منطق Perytech یک تابع رمزگشایی اتوبوس فراهم می کند که می تواند به کاربر به طور خودکار مقادیر مختلف اتوبوس را تجزیه و تحلیل کند. این می تواند مقدار قابل توجهی از زمان را ذخیره کند. تصویر زیر نشان دهنده تحلیل واقعی اتوبوس I2C با استفاده از آنالیز منطقی Perytech است.

I2C BUS

تصویر زیر تجزیه و تحلیل BART UART (RS-232) (4 کانال) را نشان می دهد.

4 UART decode

فرمت رمزگشایی پیش فرض در مقادیر هگزادسیمال (Hex) است. شما همچنین می توانید از دکمه اعشاری یا فرمت ASCII را انتخاب کنید. تصویر زیر اتوبوس UART در فرمت ASCII نمایش داده می شود.

UART ASCII

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل منطق Perytech دارای پروتکل لیست بسته پروتکل است. این تابع بسته های رمز گشایی را به صورت پیوسته در یک پنجره نمایش می دهد. انتقال بسته به طور نسبتا آسان است زیرا شما می توانید داده های بیشتری را نسبت به شکل موج در یک پنجره بررسی کنید. شکل زیر تصویری از پنجره ای است که لیست بسته پروتکل I2C را ارائه می دهد. Perytech به طور مداوم تابع تجزیه و تحلیل جدید اتوبوس را بهبود می بخشد، شما می توانید در هر زمان با نیازهای خود را برای عملکرد تجزیه و تحلیل جدید اتوبوس به اشتراک بگذارید.

packet list

یک لیست بسته USB در زیر ارائه شده است. وقتی مقدار زیادی از داده ها وجود دارد، نگاه کردن به لیست بسته پروتکل بسیار ساده تر و سریع تر از نگاه کردن به رمزگشایی شکل موج است.

USB packet list

لیست پروتکل بسته را می توان به عنوان یک متن (* .txt) یا فایل اکسل (* .csv) صادر کرد.

packet list export

توابع دیگر
عملکرد نشانگر

با کلیک بر روی دکمه سمت راست ماوس در منطقه حاکم (همانطور که در زیر نشان داده شده است) در بالای صفحه نمایش داده می شود و منوی تابع مکان نما ظاهر می شود. شما می توانید مکان نما A و B را انتخاب کرده یا به موقعیت مکان نما A، B و T ("Trigger") بروید. با استفاده از دکمه سمت چپ ماوس، می توانید مکان نما را بکشید. هنگامی که یک مکان نما را در نزدیکی لبه شکل موج بکشید، پس از آنکه دکمه سمت چپ آزاد شده است، به لبه به سمت راست برسد.

LA cursor

تابع فیلتر داده

تابع فیلتر داده ها می تواند برای فیلتر کردن اطلاعات مورد نیاز استفاده شود. تصویر زیر یک سیگنال SPI را نمایش می دهد. از آنجا که فاصله داده ها نسبتا طولانی است، تنها یک بخش از داده ها در تصویر دیده می شود.

no filter

در اینجا می توانیم از تابع فیلتر استفاده کنیم و هنگامی که سیگنال فعال (A0) کم است، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده، می توان داده ها را استخراج کرد:

data filter

پس از تنظیم فیلتر داده، نتیجه اندازه گیری شده در شکل های زیر ارائه می شود. هنگامی که "سیگنال فعال" بالا است، داده ها فیلتر می شوند، و تنها داده هایی از سیگنال فعال کم را می دهند. تابع "جداگانه داده ها" یک قطعه از داده های فیلتر شده را حفظ می کند که می تواند برای جداسازی داده ها استفاده شود. این می تواند برای تجزیه و تحلیل داده ها مفید باشد. پیش فرض فعال است، اما کاربران می توانند این عملکرد را غیرفعال کنند.

with filter

تابع شمارنده فرکانس

عملکرد تابع فرکانس می تواند حداکثر 10 رقم را نشان دهد. بالاترین دقت 0.1 هرتز است و حداکثر فرکانس قابل اندازه گیری 200 Mhz است.

Frequency Counter

عملکرد صادرات داده

این نرم افزار اجازه می دهد تا داده های شکل موج را به صورت فایل های متنی به طوری که کاربران می توانند داده ها را تجزیه و تحلیل کنند یا به برنامه های دیگر اجازه دسترسی به داده ها را بدهند، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

waveform export

عملکرد پروتکل بسته پروتکل

تابع انتقال بسته به شما کمک می کند بسته ای را که می خواهید پیدا کنید. هنگامی که این تابع فعال می شود، سیستم اطلاعات را گرفته و بسته ها را بررسی می کند تا بسته ای که نیاز دارید ظاهر شود. هنگامی که یک بسته ظاهر می شود، سیستم متوقف می شود ضبط داده ها و داده های بسته بر روی صفحه را نشان می دهد.

packet trigger

تابع حرکت هماهنگ

اگر بخواهید تفاوت بین دو فایل را بررسی کنید، عملکرد حرکت همگام مفید است. دو فایل را باز کرده و این عملکرد را فعال کنید، سپس از مکان نما برای انتخاب علامت T، A یا B به عنوان نقطه شروع خود استفاده کنید. شکل موج دو فایل به نقطه شروع می رسد و حرکت همزمان می تواند زوم و مشاهده شود.

Synchronized Move

نمایش آنالوگ

علاوه بر مقادیر، اتوبوس نیز می تواند به شکل آنالوگ نمایش داده شود.

analog display

تجزیه و تحلیل منطق Perytech دارای توابع سخت افزاری دیگر است که به طور خلاصه در زیر معرفی می شوند.

Width Trigger. ماشه زمانی فعال می شود که سیگنال ها بزرگتر یا کوچکتر از عرض زمانی تنظیم شده باشند.

Delay Trigger. این ماشه زمانی فعال می شود که یک دوره تنظیم شده پس از تشخیص سیگنال ماشه شناسایی شده است. تاخیر ماشه برای مشاهده سیگنال ها پس از ماشه استفاده می شود.

Noise Filter. در یک محیط نویز بالا، کاربران می توانند از فیلتر تابع سختافزار برای فیلتر کردن نویز استفاده کنند.

رایگان برای ارتقاء به روز رسانی نرم افزار رایگان در طول عمر.نرم افزار را امتحان کنید

این نرم افزار یک حالت تظاهرات را فراهم می کند، بنابراین شما ابتدا می توانید بدون سخت افزار نرم افزار را امتحان کنید. لطفا صفحه وب دانلود نرم افزار را ببینید شما می توانید نرم افزار را دانلود کنید.

منطق تحلیلگر ظاهر فیزیکی

آنالایزر منطقی Perytech شامل یک آلیاژ آلومینیوم سیاه و سفید با بافت عالی است. مورد آلیاژ دریافت سطح درمان سطح پوست برای اطمینان از بیرونی بسیار مرسوم، مد روز است. این دستگاه کوچک، سبک و راحت برای حمل است.

Logic Analyzer

پانل جلو و عقب لیزر حک شده است. این نه تنها زیبایی شناسی است، بلکه مشکلات رنگ پوست را در آینده نیز ندارد.

Logic Analyzer

لوازم جانبی: جعبه خارجی، منطق تجزیه و تحلیل، LA-کلیپ، خط کلیپ، دیسک، کابل USB 2.0.چگونه محصولات ما می توانند خریداری شوند؟

چهار راه برای خرید محصولات ما وجود دارد.

1.خرید به طور مستقیم از ما: ما قبول T / T، PayPal، و Alipay. لطفا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم تماس با ما

2.خرید از نمایندگی های محلی: شما ارتباط دادن

3.eBay: ما همچنین یک فروشگاه eBay داریم احساس رایگان برای بازدید از فروشگاه eBay ما. فروشگاه eBay

4.Amazon: شما همچنین می توانید محصولات ما را از طریق آمازون خریداری کنید. احساس رایگان برای بازدید از فروشگاه آمازون ما. فروشگاه آمازون.جدول مشخصات

Model PLA-32128 PLA-321M PLA-322M
Channels 32 32 32
Memory Depth
(Per Channel)
128k 1M 2M
Compress Mode
Max Equal Depth
128G 1T 2T
Compress Mode
Max Record Time(Sec)
640 5000 10000
Max Sample Rate 200MS/s
Bandwidth 100MHz
Max Compression
Ratio
2^20(More than 1 million)
Available Channels
for Compression
16
Noise Filter Support hardware glitch filter with 1 or 2 sampling width
Trigger Type Rising Edge, Failing Edge, Either Edge, High, Low, None
Width Trigger Support trigger condition that signal is greater than or less than
specific Width Time
Trigger Position Trigger position can be adjusted for occupying 10% to 90% of memory,
and the default value is 10%
Trigger Voltage Range +6V ~ -6V
Trigger Voltage Resolution 0.1V
Max Input Voltage ±30V
Protocol Decode I2C, SPI, UART, I2S, PS2, 1-Wire, USB 1.1, S/PDIF, SD 1.1/2.0, CAN Bus,
Lin Bus,3-Wire, Microwire, SSI, Miller, Manchester, SM Bus, PM Bus, Modbus,
Jtag, DMX512, LPC, SWD, HDLC, RC-5, ESPI, Wiegand, QI, HDMI CEC,
MII/RMII/GMII, DALI, GPIB, UNI/O, MIDI, FlexRay, (be on the increase)
Software Upgrade Free
OS Support Windows XP / Vista / Windows 7 /
Windows 8.1 (32 & 64) / Windows 10 (32 & 64)
Interface USB 2.0
Power Source USB(DC 5V, 500mA)
Dimension 134 x 89 x 24(mm)
Weight 220g
Warranty 3 yearsاین محصول گواهینامه CE & FCC را گذرانده است.

CE FCC