Logic Analyzer - з протоколом декодування і списком пакетних протоколів, простий у використанні інтерфейс. Buy It Now!

Логічний аналізатор


  • 16 ~ 32 каналів, частота дискретизації 200 мс / с.
  • Простий у використанні інтерфейс.
  • Вбудований декодування протоколу і функція списку пакетів протоколів.
  • Максимальна швидкість стиснення даних в 1 мільйон, використовує 1 k пам'яті, що еквівалентно 1 G пам'яті.
  • Якщо вам потрібно виміряти аналоговий сигнал теж, ви можете вибрати наш осцилограф змішаного сигналу. Посилання.
Logic Analyzer

IndexДемонстрація програмного забезпечення логічного аналізатора
LA video


Що таке логічний аналізатор?

Логічні аналізатори та осцилоскопи є інструментами для вимірювання електронних сигналів. Різниця полягає в тому, що осцилограф використовується для вимірювання аналогових сигналів, тоді як логічний аналізатор використовується для вимірювання цифрових сигналів.

Крім того, логічний аналізатор має більше вимірювальних каналів, ніж осцилограф (зазвичай більше 8). Більш того, логічний аналізатор має більше пам'яті, ніж осцилограф.

Нижче наведено порівняння двох інструментів.

Пункт Осцилограф Логічний аналізатор
Виміряний сигнал Analog Digital
Channels Less More
Memory Size Smaller Larger

Аналізатори ранньої логіки були великими і дорогими, тому його не використовували багато людей. Логічні аналізатори USB, які були розроблені пізніше, були меншими та дешевшими, ніж попередні логічні аналізатори. Це поступово зробило логічні аналізатори більш звичайним явищем.


Як вибрати аналізатор логіки?

Хороший логічний аналізатор повинен задовольняти наступним вимогам:

1.Простота у використанні: Інженери мають тиск часу і не можуть витрачати занадто багато часу на навчання новому інструменту. Таким чином, логічний аналізатор повинен бути простим у використанні.

2.Функція стиснення даних: За відсутності стиснення, 1 Г пам'яті може записувати тільки сигнал 5 секунд при частоті дискретизації 200 мс / с. Для порівняння, функція стиснення забезпечує більший час запису в більшості ситуацій.

3.Функція аналізу шини: Хороший логічний аналізатор повинен не тільки аналізувати шину, але й мати функцію «списку пакетів протоколів» .

4.CE і FCC сертифікації: CE і FCC сертифікації є основними вимогами для електронних продуктів. Якщо продукт не отримав цих сертифікатів, то він може бути не надійним продуктом.Особливості логічного аналізатора Perytech

Потужна функція стиснення даних

Логічний аналізатор Perytech має функцію стиснення даних з максимальним коефіцієнтом стиснення 1 мільйон. Це значно розширює час вимірювання.

Принцип роботи режиму стиснення: в нормальному режимі логічний аналізатор зберігає всі вибіркові дані в пам'яті. У режимі компресії записуйте дані тільки при зміні сигналу. Оскільки не всі сигнали змінюються в кожний час вибірки, функція стиснення може істотно збільшити час запису.

Реальним тестовим прикладом тестового сигналу є тактовий сигнал 100 Гц, встановлення пам'яті в 128k, встановлення частоти дискретизації до 200 мс / с, логічний аналізатор без функції стиснення записує дані приблизно за 0,65 мс. Ступінь стиснення старих логічних аналізаторів становить лише 256, а час запису - приблизно 167 мс. Логічний аналізатор Perytech має максимальне стиснення 2 ^ 20, що становить 1 мільйон. У тих же умовах час запису логічного аналізатора Perytech перевищує 640 000 мс.

На наступному малюнку представлено час запису для трьох типів логічних аналізаторів. Логічні аналізатори без функції стиснення вимагають 128 Гб пам'яті для запису на 640 000 мс при тих же умовах.

compression ratio

Що таке Максимальний час запису в режимі стиснення?

Час запису в режимі стиснення пов'язаний з частотою змін даних. Наприклад, якщо сигнал змінюється кожні 1 мс, час запису 8k пам'яті становить 8 секунд.

1 ms * 8000 = 8 s

Фактичний тест режиму стиснення

На наступному малюнку показана комунікація USB при підключенні миші USB. При частоті дискретизації 200 мс / с 64 ккаб пам'яті за 5,478 секунди. Без режиму стиснення, той же час запису вимагає 1,09 Г пам'яті для кожного каналу.

compress demo USB

На наступному малюнку показано комунікацію RS-232 PLC. Швидкість передачі даних RS-232 19200 обмінюється інформацією приблизно кожні 240 мс. Частота дискретизації логічного аналізатора склала 200 мс / с. Загалом, 64 кб пам'яті записано за 76,9 секунди. Без режиму стиснення, той же час запису вимагає 15,38 Г пам'яті для кожного каналу.

compress demo RS232


Наступне відео є демонстрацією режиму стиснення:
LA compress video


Простий у використанні інтерфейс

Хоча логічні аналізатори є потужними, багато дослідників не використовують їх через значну кількість часу, необхідного для вивчення їх використання. Посібник користувача деяких логічних аналізаторів перевищує 1000 сторінок. Інженери не мають так багато часу, щоб дізнатися, як використовувати новий інструмент.

Розуміючи потреби користувачів, Perytech розробляє логічні аналізатори з найпростішим інтерфейсом. Всі операції логічного аналізатора Perytech є інтуїтивними, користувачі можуть використовувати всі функції успішно без керівництва користувача. Крім того, було розроблено багато простих у використанні функцій, які дозволяють користувачам спостерігати за сигналами та аналізувати дані.


Спрощена панель інструментів

Тільки найбільш часто використовувані функції зарезервовані на панелі інструментів, щоб уникнути плутанини користувачів. Іконки прості і зрозумілі, що означає, що користувачі не забудуть, як користуватися пристроєм, навіть через кілька років. Додаткові функції доступні у спадному меню.

LA panel

Тільки основна операція вимагає двох кроків

КРОК 1: Натисніть кнопку "Trig" (на курсорі миші на зображенні нижче), щоб встановити умову запуску.

КРОК 2: Натисніть кнопку "RUN".

LA 2 steps

Зручна функція панелі каналів

Панель каналів з лівого боку екрана може використовуватися для налаштування каналів для вимірювання сигналів. Ви можете налаштувати назви каналів і шин, додавати / видаляти канали, копіювати / вставляти канали і змінювати колір каналів. Ви також можете вибрати потрібні канали, натиснувши Ctrl + ліву кнопку миші, а потім групувати канали в одну шину (“Group Into Bus”).

group BUS

Функція аналізу шини

Логічний аналізатор Perytech забезпечує функцію декодування шини, яка може допомогти користувачеві автоматично аналізувати різні значення шини. Це може заощадити значну кількість часу. Наступний малюнок показує фактичний аналіз шини I2C з використанням логічного аналізатора Perytech.

I2C BUS

На наступному малюнку показаний аналіз шини UART (RS-232) (4 канали).

4 UART decode

Формат декодування шини за замовчуванням знаходиться в шістнадцятковій (Hex) значеннях. Ви також можете вибрати десяткове відображення або формат ASCII. Наступна картинка - шина UART, яка відображається у форматі ASCII.

UART ASCII

Крім того, логічний аналізатор Perytech має функцію списку пакетів протоколів. Ця функція послідовно відображає декодовані пакети в одному вікні. Відносно легко перевірити передачу пакетів, тому що можна перевірити більше даних, ніж вигляд сигналу в одному вікні. Наступний малюнок - це скріншот вікна, що представляє список пакетів протоколів шини I2C. Perytech постійно вдосконалює нову функцію аналізу шини, ви можете поділитися з нами вашими вимогами до нової функції аналізу шини в будь-який час.

packet list

Нижче наведено список пакетів USB. Коли є велика кількість даних, перегляд списку пакетів протоколів набагато простіше і швидше, ніж при розшифровці сигналів.

USB packet list

Список пакетів протоколів можна експортувати як текстовий (* .txt) або файл Excel (* .csv).

packet list export

Інші функції
Функція курсора

Клацніть правою кнопкою миші на "області лінійки" (як показано нижче) у верхній частині екрана, і з'явиться меню функцій курсору. Можна вибрати курсори A та B або перейти до позицій A, B і T (“Trig”). Курсор можна перетягувати за допомогою лівої кнопки миші. Коли ви перетягуєте курсор біля краю форми сигналу, він автоматично вирівнюється до краю після того, як ліва кнопка буде відпущена.

LA cursor

Функція фільтра даних

Функцію фільтрування даних можна використовувати для фільтрування необхідних даних. На наступному малюнку відображається сигнал SPI. Оскільки інтервал даних є відносно довгим, на зображенні можна спостерігати лише один розділ даних.

no filter

Тут ми можемо використовувати функцію фільтра і встановлювати вилучення даних, коли сигнал увімкнення (A0) низький, як показано на наступному скріншоті:

data filter

Після встановлення фільтра даних, виміряний результат представлений у наступних формах сигналів. Коли сигнал увімкнення є високим, дані фільтруються, залишаючи лише дані з сигналу низького рівня. Функція "Окремі дані" зберігає фрагмент відфільтрованих даних, які можуть бути використані для поділу даних. Це може бути корисним для аналізу даних. Значення за замовчуванням увімкнено, але користувачі можуть вимкнути цю функцію.

with filter

Функція лічильника частоти

Функція лічильника частот може представляти максимум 10 цифр. Найвища точність становить 0,1 Гц, а максимальна вимірювана частота - 200 МГц.

Frequency Counter

Функція експорту даних

Програмне забезпечення дозволяє експортувати дані форми сигналу як текстові файли, щоб користувачі могли аналізувати дані або дозволяти іншим програмам отримувати доступ до даних, як показано нижче.

waveform export

Функція протоколу пакетних тригерів

Функція тригерів пакетів допомагає знайти потрібний пакет. Коли ця функція ввімкнена, система фіксує дані і перевіряє пакети, поки не з'явиться потрібний пакет. Коли з'являється пакет, система зупиняє зйомку даних і відображає на екрані пакетні дані.

packet trigger

Функція синхронізованого переміщення

Функція синхронізованого переміщення корисна, якщо ви хочете вивчити відмінності між двома файлами. Відкрийте два файли та активуйте цю функцію, потім за допомогою курсору виберіть позначку T, A або B як початкову точку. Форми сигналів двох файлів вирівнюються в початковій точці, а синхронний рух може бути збільшений і спостерігатися.

Synchronized Move

Аналоговий дисплей

Крім значень, шина може також відображатися в аналоговій формі.

analog display

Логічний аналізатор Perytech має інші апаратні функції, які наведені нижче.

Trig Width. Тригер активується, коли сигнали більші або менші, ніж задана ширина часу.

Trig Delay. Тригер активується, коли встановлений період пройшов після того, як був виявлений тригерний сигнал. Затримка тригера використовується для спостереження за сигналами після тригера.

Noise Filter. У високошумному середовищі користувачі можуть використовувати функцію апаратного фільтра для фільтрації шумів.

Безкоштовно для оновлення. Постійне оновлення програмного забезпечення.Спробуйте програмне забезпечення

Програмне забезпечення забезпечує демонстраційний режим, щоб ви могли спочатку спробувати програмне забезпечення без апаратного забезпечення. Див. Веб-сторінку завантаження програмного забезпечення. Ви можете завантажити програмне забезпечення.

Фізичний вигляд логічного аналізатора

Аналізатори логіки Perytech містять корпус з чорного алюмінієвого сплаву з відмінною текстурою. Сплавний корпус отримує матову поверхневу обробку, щоб забезпечити зовнішній вигляд дуже модним. Пристрій невеликий, легкий і зручний для перенесення.

Logic Analyzer

Передня і задня панелі вигравірувані лазером. Це не тільки естетичне, але й не має проблем з відшаровуванням фарби в майбутньому.

Logic Analyzer

Аксесуари: зовнішня коробка, логічний аналізатор, LA-кліпи, кліп, диск, кабель USB 2.0.Як можна придбати нашу продукцію?

Є чотири способи придбання наших продуктів.

1.Придбати безпосередньо у нас: Ми приймаємо T / T, PayPal, і Alipay. Зв'яжіться з нами безпосередньо. Зв'яжіться з нами

2.Придбайте у місцевих дилерів: Ви можете шукати дилерів поруч з вами та купувати у них. Посилання

3.eBay: У нас також є магазин eBay. Відвідайте наш магазин eBay. Магазин eBay

4.Amazon: Ви також можете придбати наші продукти через Amazon. Відвідайте наш магазин Amazon. Магазин Amazon.Таблиця специфікацій

Model PLA-32128 PLA-321M PLA-322M
Channels 32 32 32
Memory Depth
(Per Channel)
128k 1M 2M
Compress Mode
Max Equal Depth
128G 1T 2T
Compress Mode
Max Record Time(Sec)
640 5000 10000
Max Sample Rate 200MS/s
Bandwidth 100MHz
Max Compression
Ratio
2^20(More than 1 million)
Available Channels
for Compression
16
Noise Filter Support hardware glitch filter with 1 or 2 sampling width
Trigger Type Rising Edge, Failing Edge, Either Edge, High, Low, None
Width Trigger Support trigger condition that signal is greater than or less than
specific Width Time
Trigger Position Trigger position can be adjusted for occupying 10% to 90% of memory,
and the default value is 10%
Trigger Voltage Range +6V ~ -6V
Trigger Voltage Resolution 0.1V
Max Input Voltage ±30V
Protocol Decode I2C, SPI, UART, I2S, PS2, 1-Wire, USB 1.1, S/PDIF, SD 1.1/2.0, CAN Bus,
Lin Bus,3-Wire, Microwire, SSI, Miller, Manchester, SM Bus, PM Bus, Modbus,
Jtag, DMX512, LPC, SWD, HDLC, RC-5, ESPI, Wiegand, QI, HDMI CEC,
MII/RMII/GMII, DALI, GPIB, UNI/O, MIDI, FlexRay, (be on the increase)
Software Upgrade Free
OS Support Windows XP / Vista / Windows 7 /
Windows 8.1 (32 & 64) / Windows 10 (32 & 64)
Interface USB 2.0
Power Source USB(DC 5V, 500mA)
Dimension 134 x 89 x 24(mm)
Weight 220g
Warranty 3 yearsПродукт пройшов сертифікацію CE & FCC.

CE FCC