MSO - має як функції осцилографа, так і логічного аналізатора. Купити це зараз!

Осцилограф змішаного сигналу (MSO)


  • Має як логічний аналізатор, так і функції осцилографа
  • Зручний інтерфейс
  • USB-осцилограф має потужні функції і простий у використанні
  • Логічний аналізатор підтримує декодування шини і список пакетів протоколів
  • Логічний аналізатор має максимальну швидкість стиснення даних 1 мільйон, використовує 1k пам'яті, що еквівалентно 1G пам'яті
MSO

IndexЩо таке MSO?

MSO поєднує функції осцилографа і логічного аналізатора. Осцилоскопи та логічні аналізатори є інструментами, що часто використовуються в електроніці. Хоча обидва можуть бути використані для вимірювання електричних сигналів, вони мають різні функції. Осцилографи використовуються для вимірювання аналогових сигналів, при цьому екрани постійно оновлюються, щоб користувачі могли спостерігати за змінами в формах сигналів. Логічні аналізатори використовуються для вимірювання цифрових сигналів, а спостережувані сигнали відображають тільки два стану булевого значення (0 і 1). Логічні аналізатори мають більше каналів і більшу пам'ять, ніж осцилографи. Деякі логічні аналізатори мають функцію шинного декодування. Як правило, екрани логічних аналізаторів не оновлюються швидко.Скоріше, ці екрани використовуються для ретельного огляду записаних сигналів.

USB MSO компанії Perytech має програмне забезпечення для осцилографа та логічного аналізатора. Програмне забезпечення осцилографа показано, як показано нижче. Панель програмного забезпечення схожа на традиційний осцилограф і підходить для спостереження за змінами аналогових сигналів у реальному часі.

DSO panel

Програмне забезпечення логічного аналізатора представлено на наступному малюнку (клацніть зображення для відображення вихідного зображення). Логічний аналізатор має потужні функції, які підходять для перевірки декількох каналів і відносно довгих цифрових сигналів. Крім того, логічний аналізатор має функцію декодування шини.

LA 32 channel

Режим MSO одночасно вимірює цифрові та аналогові сигнали, як показано нижче (клацніть зображення, щоб відобразити вихідне зображення). У режимі MSO можна використовувати шістнадцять каналів логічного аналізатора.

MSO mode


Особливості функції осцилографа


Функція 1: простий у використанні інтерфейс

Багато програмне забезпечення USB осцилографа до віконної форми, тому що ця форма є найпростішою в дизайні. Однак така конструкція сильно відрізняється від реальних осцилографів і викликає труднощі і незручності для користувачів.

Дизайн програмного забезпечення USB осцилографа Perytech подібний до того, як у реального осцилографа, як показано на наступному знімку екрана. Інтерфейс надзвичайно простий у використанні, і більшість користувачів можуть працювати з усіма функціями навіть за відсутності керівництва користувача.

DSO panel

Панель програмного забезпечення може відображатися у п'яти розмірах або відображатися в повноекранному режимі.

DSO panel zoom

Функція 2: Потужна функція програмного забезпечення

Програмне забезпечення включає в себе безліч автоматичних функцій вимірювання, таких як максимальне значення, мінімальне значення, частота і період.

DSO measure function

Функція курсорів корисна і зручна для написання звітів.

DSO cursor function

У функції «Огляд» на верхній частині екрана відображається вся форма сигналу, а збільшена частина сигналу показана нижче. Сіру область можна перетягувати вгору або можна використовувати смугу прокручування внизу для переміщення відображеного розділу.

DSO overview

Функцію FFT можна включити для перегляду частотної області. Функція FFT автоматично визначає пікові значення.

FFT function

Функція еквівалентної вибірки: для періодичних сигналів ця функція може аналізувати сигнали та графіки на частоті дискретизації 4 Гц / с. Ця функція збільшує роздільну здатність вибірки і надає користувачеві більш детальну інформацію.

Equivalent Sampling

Програмне забезпечення осцилографа має численні математичні функції, такі як додавання, віднімання, множення, ділення та квадрат.

Math function

Крива Ліссажу, відображена в режимі XY.

XY mode

Функція лічильника частот має точність 0,1 Гц

Frequency Counter

Функція збереження файлу дозволяє користувачам зберігати файли як * .png, * .bmp або * .csv (файли Excel) і * .txt або * .m (файли MATLAB). На малюнку нижче використовується функція MATLAB "plot ()", щоб намалювати графік хвилі.

Matlab

Функція 3: Функція укладання

Функція укладання використовується для об'єднання декількох осцилоскопів. До чотирьох USB-осцилографів можна покласти як 8-канальний осцилограф.

DSO stack

Функція 4: Забезпечує LabVIEW API

LabVIEW може використовуватися для розробки програми вимірювань.

Labview LabviewОсобливості функції логічного аналізатора


Потужна функція стиснення даних

Логічний аналізатор Perytech має функцію стиснення даних з максимальним коефіцієнтом стиснення 1 мільйон. Це значно розширює час вимірювання.

Принцип режиму стиснення: в нормальному режимі логічний аналізатор зберігає всі вибіркові дані в пам'яті. У режимі компресії записуйте дані тільки при зміні сигналу. Оскільки не всі сигнали змінюються в кожний час вибірки, функція стиснення може істотно збільшити час запису.

Реальним тестовим прикладом тестового сигналу є тактовий сигнал 100 Гц, встановлення пам'яті в 128k, встановлення частоти дискретизації до 200 мс / с, логічний аналізатор без функції стиснення записує дані приблизно за 0,65 мс. Ступінь стиснення старих логічних аналізаторів становить лише 256, а час запису - приблизно 167 мс. Логічний аналізатор Perytech має максимальне стиснення в 1 мільйон. У тих же умовах час запису логічного аналізатора Perytech перевищує 640 000 мс.

На наступному малюнку представлено час запису для трьох типів логічних аналізаторів. Логічні аналізатори без функції стиснення вимагають 128 Гб пам'яті для запису на 640 000 мс при тих же умовах.

compress ratio

Що таке Максимальний час запису в режимі стиснення?

Час запису в режимі стиснення пов'язаний з частотою змін даних. Наприклад, якщо сигнал змінюється кожні 1 мс, час запису 8k пам'яті становить 8 секунд.

1 ms * 8000 = 8 s

Фактичний тест режиму стиснення

На наступному малюнку показана комунікація USB при підключенні миші USB. При частоті дискретизації 200 мс / с 64 ккаб пам'яті за 5,478 секунди. Без режиму стиснення, той же час запису вимагає 1,09 Г пам'яті для кожного каналу.

compress demo USB

На наступному малюнку показано комунікацію RS-232 PLC. Швидкість передачі даних RS-232 19200 обмінюється інформацією приблизно кожні 240 мс. Частота дискретизації логічного аналізатора склала 200 мс / с. Загалом, 64 кб пам'яті записано за 76,9 секунди. Без режиму стиснення, той же час запису вимагає 15,38 Г пам'яті для кожного каналу.

compress demo RS232


Наступне відео є демонстрацією режиму стиснення:
LA compress video


Простий у використанні інтерфейс

Хоча логічні аналізатори є потужними, багато дослідників не використовують їх через значну кількість часу, необхідного для вивчення їх використання. Посібник користувача деяких логічних аналізаторів перевищує 1000 сторінок. Інженери не мають так багато часу, щоб дізнатися, як використовувати новий інструмент.

Розуміючи потреби користувачів, Perytech розробляє логічні аналізатори з найпростішим інтерфейсом. Всі операції логічного аналізатора Perytech є інтуїтивними, користувачі можуть використовувати всі функції успішно без керівництва користувача. Крім того, було розроблено багато простих у використанні функцій, які дозволяють користувачам спостерігати за сигналами та аналізувати дані.


Спрощена панель інструментів

Тільки найбільш часто використовувані функції зарезервовані на панелі інструментів, щоб уникнути плутанини користувачів. Іконки прості і зрозумілі, що означає, що користувачі не забудуть, як користуватися пристроєм, навіть через кілька років. Додаткові функції доступні у спадному меню.

LA panel

Тільки основна операція вимагає двох кроків

КРОК 1: Натисніть кнопку "Trig" (на курсорі миші на зображенні нижче), щоб встановити умову запуску.

КРОК 2: Натисніть кнопку "RUN".

LA 2 steps

Зручна функція панелі каналів

Панель каналів з лівого боку екрана може використовуватися для налаштування каналів для вимірювання сигналів. Ви можете налаштувати назви каналів і шин, додавати / видаляти канали, копіювати / вставляти канали і змінювати колір каналів. Ви також можете вибрати потрібні канали, натиснувши Ctrl + ліву кнопку миші, а потім групувати канали в одну шину (“Group Into Bus”).

group BUS

Функція аналізу шини

Логічний аналізатор Perytech забезпечує функцію декодування шини, яка може допомогти користувачеві автоматично аналізувати різні значення шини. Це може заощадити значну кількість часу. Наступний малюнок показує фактичний аналіз шини I2C з використанням логічного аналізатора Perytech.

I2C BUS

На наступному малюнку показаний аналіз шини UART (RS-232) (4 канали).

4 UART decode

Формат декодування шини за замовчуванням знаходиться в шістнадцятковій (Hex) значеннях. Ви також можете вибрати десяткове відображення або ASCII (цей параметр можна знайти у Меню → Параметри → Формат пакетних даних). Наступна картинка - шина UART, яка відображається у форматі ASCII.

UART ASCII

Крім того, логічний аналізатор Perytech має функцію списку пакетів протоколів. Ця функція послідовно відображає декодовані пакети в одному вікні. Відносно легко перевірити передачу пакетів, тому що можна перевірити більше даних, ніж вигляд сигналу в одному вікні. Наступний малюнок - це скріншот вікна, що представляє список пакетів протоколів шини I2C. Perytech постійно вдосконалює нову функцію аналізу шини, ви можете поділитися з нами вашими вимогами до нової функції аналізу шини в будь-який час.

packet list

Нижче наведено список пакетів USB. Коли є велика кількість даних, перегляд списку пакетів протоколів набагато простіше і швидше, ніж при розшифровці сигналів.

USB packet list

Список пакетів протоколів можна експортувати як текстовий (* .txt) або файл Excel (* .csv).

packet list export

Інші функції
Функція курсора

Клацніть правою кнопкою миші на "області лінійки" (як показано нижче) у верхній частині екрана, і з'явиться меню функцій курсору. Можна вибрати курсори A та B або перейти до позицій A, B і T (“Trig”). Курсор можна перетягувати за допомогою лівої кнопки миші. Коли ви перетягуєте курсор біля краю форми сигналу, він автоматично вирівнюється до краю після того, як ліва кнопка буде відпущена.

LA cursor

Функція фільтра даних

Функцію фільтрування даних можна використовувати для фільтрування необхідних даних. На наступному малюнку відображається сигнал SPI. Оскільки інтервал даних є відносно довгим, на зображенні можна спостерігати лише один розділ даних.

no filter

Тут ми можемо використовувати функцію фільтра і встановлювати вилучення даних, коли сигнал увімкнення (A0) низький, як показано на наступному скріншоті:

data filter

Після встановлення фільтра даних, виміряний результат представлений у наступних формах сигналів. Коли сигнал увімкнення є високим, дані фільтруються, залишаючи лише дані з сигналу низького рівня. Функція "Окремі дані" зберігає фрагмент відфільтрованих даних, які можуть бути використані для поділу даних. Це може бути корисним для аналізу даних. Значення за замовчуванням увімкнено, але користувачі можуть вимкнути цю функцію.

with filter

Функція лічильника частоти

Функція лічильника частот може представляти максимум 10 цифр. Найвища точність становить 0,1 Гц, а максимальна вимірювана частота - 200 МГц.

Frequency Counter

Функція експорту даних

Програмне забезпечення дозволяє експортувати дані форми сигналу як текстові файли, щоб користувачі могли аналізувати дані або дозволяти іншим програмам отримувати доступ до даних, як показано нижче.

waveform export

Функція пакетного тригера

Функція тригерів пакетів допомагає знайти потрібний пакет. Коли ця функція ввімкнена, система фіксує дані і перевіряє пакети, поки не з'явиться потрібний пакет. Коли з'являється пакет, система зупиняє зйомку даних і відображає на екрані пакетні дані.

packet trigger

Функція синхронізованого переміщення

Функція синхронізованого переміщення корисна, якщо ви хочете вивчити відмінності між двома файлами. Відкрийте два файли та активуйте цю функцію, потім за допомогою курсору виберіть позначку T, A або B як початкову точку. Форми сигналів двох файлів вирівнюються в початковій точці, а синхронний рух може бути збільшений і спостерігатися.

Synchronized Move

Аналоговий дисплей

Крім значень, шина може також відображатися в аналоговій формі.

analog display

Логічний аналізатор Perytech має інші апаратні функції, які наведені нижче.

Ширина тригера. Тригер активується, коли сигнали більші або менші, ніж задана ширина часу.

Тригерова затримка. Тригер активується, коли встановлений період пройшов після того, як був виявлений тригерний сигнал. Затримка тригера використовується для спостереження за сигналами після тригера.

Фільтр шуму. У високошумному середовищі користувачі можуть використовувати функцію апаратного фільтра для фільтрації шумів.

Безкоштовно для оновлення. Постійне оновлення програмного забезпечення.Вступ до режиму MSO

Режим MSO може одночасно вимірювати цифрові та аналогові сигнали. Режим MSO можна вибрати в меню програмного забезпечення логічного аналізатора наступним чином.

measurement mode

Наступне зображення є фактичним вимірюванням сигналів I²S. I²S - це тип цифрового аудіоінтерфейсу, який зазвичай використовується в аудіо ЦАП. Три цифрових сигналу у верхній частині являють собою сигнали I²S. Два аналогових сигнали внизу являють собою сигнали лівого і правого акустичних каналів.

I2S

Збільшіть масштаб, щоб побачити декодовані пакети I²S у верхній частині.

I2S packet


Спробуйте програмне забезпечення

Програмне забезпечення забезпечує демонстраційний режим, щоб ви могли спочатку спробувати програмне забезпечення без апаратного забезпечення. Див. Посилання на веб-сторінку завантаження програмного забезпечення. Ви можете завантажити програмне забезпечення.


Зовнішній вигляд MSO

MSO Perytech містить корпус з чорного алюмінієвого сплаву з відмінною текстурою. Сплавний корпус отримує матову поверхневу обробку, щоб забезпечити зовнішній вигляд дуже модним.

MSO

Буквене позначення на панелі і корпус застосовується за допомогою технології лазерного гравіювання. Буквене позначення не лущиться або лущиться, оскільки роблять фарби та етикетки.

MSO

Аксесуари: зовнішня коробка, MSO, два зонда осцилографа, LA кліпи, лінія затиску, диск і кабель USB 2.0.

Аксесуари включають два високоякісних 100-МГц зондів осцилографа.

probe

probe

LA clips

USB line

software disc

Як можна придбати нашу продукцію?

Є чотири способи придбання наших продуктів.

1.Придбати безпосередньо у нас: Ми приймаємо T / T, PayPal, і Alipay. Зв'яжіться з нами безпосередньо. Зв'яжіться з нами

2.Придбайте у місцевих дилерів: Ви можете шукати дилерів поруч з вами та купувати у них. Посилання

3.eBay: У нас також є магазин eBay. Відвідайте наш магазин eBay. Магазин eBay

4.Amazon: Ви також можете придбати наші продукти через Amazon. Відвідайте наш магазин Amazon. Магазин Amazon.Таблиця специфікацій


Таблиця специфікацій осцилографа
Model MSO-40161 MSO-40162 MSO-40322 MSO-40325 MSO-40326
Sampling Rate
(use 1 channel)
400MS/s
Sampling Rate
(use 2 channels)
200MS/s
Bandwidth 100MHz
Channel 2
Memory 40k per Channel
Input Impedance 1MΩ±1% // 20pF±5%
Max. Input Voltage
(for 1:1 probe)
40Vpk (DC + AC peak)
Input Coupling AC, DC
Vertical Resolution 8 bits
Vertical Sensitivity 2mV/DIV to 5V/DIV (as 2-5-10 step)
Vertical Range 8 divisions
Offset Level ±4 divisions
Offset Increments 0.1 division
DC Accuracy ±3%
Time Base Range 200 ms ~ 5 ns
Time Accuracy 25 ppm
Time Display Range 10 Divisions
Trigger Type Rising, Falling, Delay-Trigger
Trigger Mode Auto, Normal, Single
Trigger Level ±4 divisions
Trigger Increments 0.1 division
Measurement Vpp, Vmax, Vmin, Vmean, Period, Frequency, Average, RMS, High,
Low, Amplitude, Middle, Rise Time, Fall Time, +Overshoot,
-Overshoot, +Preshoot, -Preshoot, +Width, -Width
Cursor Time difference, Voltage difference, FFT Frequency, FFT dbv
Equivalent Sample 4GS/s
Calibration Output 2.5V, 1kHzТаблиця специфікацій логічного аналізатора
Model MSO-40161 MSO-40162 MSO-40322 MSO-40325 MSO-40326
Channels 16 16 32 32 32
Memory Depth
(Per Channel)
64k 128k 128k 1M 2M
Compression Mode
Max Equal Depth
64G 128G 128G 1T 2T
Compression Mode
Max Record Time(Sec)
320 640 640 5000 10000
Max Sample Rate 200MS/s
Bandwidth 100MHz
Max Compression
Ratio
1 million
Available Channels
for Compression
16
Noise Filter Support hardware glitch filter with 1 or 2 sampling width
Trig Type Rising Edge, Failing Edge, Either Edge, High, Low, None
Trig Width Support trigger condition that signal is greater than or less than
specific Width Time
Trig Position Trigger position can be adjusted for occupying 10% to 90% of memory,
and the default value is 10%
Trig Voltage Range +6V ~ -6V
Trig Voltage Resolution 0.1V
Max Input Voltage ±30V
Protocol Decode I2C, SPI, UART, I2S, PS2, 1-Wire, USB 1.1, S/PDIF, SD 1.1/2.0, CAN Bus,
Lin Bus,3-Wire, Microwire, SSI, Miller, Manchester, SM Bus, PM Bus, Modbus,
Jtag, DMX512, LPC, SWD, HDLC, RC-5, ESPI, Wiegand, QI, HDMI CEC,
MII/RMII/GMII, DALI, GPIB, UNI/O, MIDI, FlexRay, (be on the increase)
Software Upgrade Free
Input Impedance 500KΩ / 10pFІнша таблиця специфікацій
OS Support Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8.1 (32 & 64) / Windows 10 (32 & 64)
Interface USB 2.0
Power Source USB (DC 5V, 500mA)
Dimension 162 x 116 x 24 (mm)
Weight 326 g
Warranty 3 years


Продукт має сертифікати CE та FCC.
CE FCC